Levelezés,barátság Témák | Új hozzászólás 
 4. Anikó  |  Válasz erre 2010-02-20 23:57:28 [1.] 
Kedves Gobelinezők

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!6 éve varrogatok,közel 60db gobelint varrtam már.Ha bárkinek szüksége van tanácsra nyugodtan írjon,ha tudok segítek!!
Üdv:Anikó

 3. Kriza  |  Válasz erre 2008-01-02 18:26:55 [2.] 
Kedves Gobelin Barátok,

Én is csatlakoznék hozzátok, és szívesen tapasztalatot cserélnék. Én már 15 éve varrok/hímzek és több mint 20 képem van készen. Jelenleg értékesítési csatornákat építek. Szívesen válaszolok kérdéseitekre és örömmel veszem, ha látok új technikákat és találkozok hasonló érdeklődésű emberekkel!

 2. Erika  |  Válasz erre 2007-12-26 15:01:21 [3.] 
Kedves Süni!
Ha még most is van kedve a varrásról és egyébről beszélgetni, én szívesen kérdeznék a magán címemem néhány praktikát, mível most kezdtem varrni és nagyon elkelne a segítség. Ha van kedve, várom válaszát. Üdvözlettel: Erika

 1. Süni  |  Válasz erre 2007-04-20 12:36:31 [4.] 
Várom minden gobelinbarát levelét!
34 éves ,2 lánygyermekes(11 és 14évesek) ,gobelinimádó asszony vagyok.1 éve hímzek,7 képet hímeztem eddig,nagymamámtól örököltem ennek szeretetét.
(TÉMANYITÓ)

1
Találatok 1-tól 4-ig a 4-ből.
 
A honlapon található képek és szövegek kizárólag a Gery Gobelin kft. ügyvezetőjének hozzájárulásával használhatóak föl! Azok engedélyezetlen felhasználása büntetőjogi felelősségre vonást von maga után!