modernebb képek közzététel a honlopjukon Témák | Új hozzászólás 
 4. EŐSZE JENŐNÉ  |  Válasz erre 2010-03-17 11:27:10 [1.] 
TISZTELT GERY GOBELIN!

KAPTAM AJÁNDÉKBA EGY KANAVÁT,DE FONALAT NEM KAPTAM HOZZÁ. ÉRDEKLŐDÖM, HOGY ÖNÖKNÉL EZT BESZEREZHETNÉM E ÉS HA IGEN MOTRINGONKÉNT HÁNY FORINTBA KERÜL?

ÜDVÖZLETTEL:EŐSZE JENŐNÉ

 3. Ági  |  Válasz erre 2010-01-18 20:26:57 [2.] 
Üdvözlök minden kedves, a téma iránt érdeklődőt!
Szeretnék egy kérdést feltenni! Sikerült rálelnünk egy gyönyörűséges tűgobelinre, de sajnos a készitőjéről semmi adatunk nincs, csupán a műbe himzett " GK 67", ami esetleg valakinek ismerős lehet, és tud valami információval szolgálni!
A segitséget előre is megköszönve:
P. Ágnes

 2. Gery Gobelin  |  Válasz erre 2005-03-14 12:18:28 [3.] 
Kedves Kati! Közel hatezer darabos kollekciónkban igen sok modern minta található, jelenleg azonban kevés látható honlapunkon. Amennyiben ezek után érdeklődik hívjon fel bennünket telefonon, vagy keressen fel bennünket személyesen és bemutatjuk Önnek választékunkat. (Sajnos technikailag nincs lehetőségünk képet küldeni)
Üdvözlettel: Gery Gobelin
[előzmény: (1) Hajdu Kati, 2005-02-09 11:51:45]

 1. Hajdu Kati  |  Válasz erre 2005-02-09 11:51:45 [4.] 
Én is csak dicsérni tudom honlapjukat, nagyon izléses és szép, amihez gratulálok, viszont hiányolom a modern mintákat.Ha nem okoz gondot kérem tegyék közzé, vagy email címemre elküldeni szíveskedjenek, hogy azokból rendelni tudjak. Sajnos a vidéki boltokban a választék elég szűkös!
Üdvözlettel:
Hajdu Kati
[válaszok erre: #2] (TÉMANYITÓ)

1
Találatok 1-tól 4-ig a 4-ből.
 
A honlapon található képek és szövegek kizárólag a Gery Gobelin kft. ügyvezetőjének hozzájárulásával használhatóak föl! Azok engedélyezetlen felhasználása büntetőjogi felelősségre vonást von maga után!